Запашна кава - це не тільки ранковий атрибут, з якого починається робота майже у кожному офісі. Кава - обов’язковий напій на будь-якому офіційному чи святковому заході.

"Coffee Pause" пропонує повний спектр послуг, пов’язаних з продажем, орендою та ремонтом кавових апаратів в Кам’янці-Подільському.

Також "Coffee Pause" пропонує продаж та оренду VENDINGових апаратів в Кам’янці-Подільському, встановлення їх на підприємствах, АЗС, тощо.

Крім того, "Coffee Pause" - це затишна кав’ярня за адресою вул. Хмельницьке шосе, 38 ("СКБ МЕД"), де ви можете не лише смакувати ароматний напій протягом дня, але й придбати високоякісну каву для дому чи офісу.

Оренда кавових апаратів у Кам’янці-Подільському

Плануєте конференцію, конгрес, ділові збори? Без кава-брейків вам просто не обійтись. Але купувати кавовий апарат немає потреби, адже якісна машина коштує досить дорого.

"Coffee Pause" пропонує оренду кавових апаратів у Кам’янці-Подільському. Ви можете обрати модель, яка найбільше підходить саме вам, а працівники "Coffee Pause" організують доставку, встановлення та налагодять роботу апарату.

Також ви можете орендувати кавову машину для офісу. Ваші працівники будуть вдячні за якісний, ароматний напій. Крім того, це дозволить суттєво зекономити, адже протягом дня кавомани можуть випити три-чотири чашки кави, яку доводиться купувати у кав’ярнях. Тож економія для ваших колег буде відчутною.

Якісна кава - це ще й імідж вашого підприємства. Перша зустріч з клієнтом, перший ковток ароматної кави та приємна бесіда налаштовують та тривалі, успішні бізнес-стосунки.

Ремонт кавових апаратів в Кам’янці-Подільському

Ваша кавоварка зламалась? Не біда!

Ви прокидаєтесь, а кавова машина не працює? Нам навіть не хочеться уявляти, що відчувають в офісі, коли кавова машина виходить з ладу, адже просто неможливо прокинутися й почати день без добре звареної, запашної, щойно змеленої кави.

"Coffee Pause" завжди прийде на допомогу. З нами будь-які неполадки в роботі кавової машини швидко вирішаться. Замовляйте ремонт кавоварок у Кам’янці-Подільському і будьте певні, що ваш ранок ніколи не буде зіпсованим через несправність кавового апарату.

Ремонт кавових апаратів – це майже ювелірна робота. Професіонали "Coffee Pause" мають величезний досвід в ремонті апаратів, що допоможе швидко вирішити будь-яку проблему.

До того ж ціни на ремонт в "Coffee Pause" цілком помірні. Ми зобов’язуємося проводити ретельну діагностику абсолютно безкоштовно. Це дає змогу виявити чи дійсно є проблеми з вашою кавоваркою, чи, можливо, ремонт зовсім не потрібен.

Більше того, ремонт будь-якої складності проводиться всього за 24 години. Тож максимум, який вам доведеться потерпіти без кави – це лише один день.

Пам’ятайте, якщо ви орендували чи купували кавоварку в "Coffee Pause", і вона й досі знаходиться на гарантії, то наші професіонали проведуть ремонт безкоштовно.

Наші контакти

Замовляйте продаж, оренду та ремонт кавоварок у Кам’янці-Подільському за номером: +380(67)381-22-87.

Ви також можете уточнити ціну й час ремонту у оператора, який із задоволенням відповість на всі ваші запитання.